LOT 7
STOLAR, FYRA ST
Bemålat och bronserat trä. Gustaviansk stil, tidigt 1900-tal. Troligen Danmark. Repor, märken, sits med skada.
11 Aug 2020
Sweden, Landskrona
11 Aug 2020
Sweden, Landskrona