LOT 56
STRINGHYLLOR, TVÅ ST
Hyllplan i teak. Modern design. Bredd 80 cm. Repor, märken. Smärre fanerskador, gummering med skador.
19 Jun 2018
Sweden, Landskrona
19 Jun 2018
Sweden, Landskrona