LOT 0056

SWEBACH, Jacques François Joseph (1769-1823)

Description française:
La migration
Huile sur panneau

Provenance:
Collection de M. et Mme D.F., Verdun

26x21cm - 10,25x8,25"

English description:
The Migration
Oil on board

Provenance:
Collection of Mr and Mrs D.F., Verdun

26x21cm - 10,25x8,25"

22 Feb 2023
Canada, Montreal

Description française:
La migration
Huile sur panneau

Provenance:

26x21cm - 10,25x8,25"

English description:
The Migration
Oil on board

Provenance:

26x21cm - 10,25x8,25"

22 Feb 2023
Canada, Montreal