LOT 102
SYBORD PÅ LYRFORMAD FOT
Björk. Karl Johan-stil, 1900-talets första hälft. Höjd 73, bredd 61 cm. Repor, märken, slitage.
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona