LOT 18
SYBORD
Betsad björk med bemålad dekor. Signerad Fingal. 1920/30-tal. Höjd 68, bredd 50 cm. Repor, märken.
23 Oct 2018
Sweden, Landskrona
23 Oct 2018
Sweden, Landskrona