Saffierring. Wit goud (750/1000), 6.6 g. Bezet met 16 diamanten in briljantslijp, samen 2.24 kt, kwaliteit FVVS2 en 1 sa
Description EN
Sapphire ring. White gold (750/1000), 6.6 g. Set with 16 diamonds in brilliant cut, together 2.24 ct, quality FVVS2 and 1 sapphire in oval cut, 3.75 ct.
Provenance and receipt: Colman, Antwerp, 14.12.2015
Beschrijving NL
Saffierring. Wit goud (750/1000), 6.6 g. Bezet met 16 diamanten in briljantslijp, samen 2.24 kt, kwaliteit FVVS2 en 1 saffier in ovaalslijp (gerestaureerde kras), 3.75kt.
Herkomst en betaalbewijs: Colman, Antwerpen, 14.12.2015
Description FR
Bague à sapphir. Or blanc (750/1000), 6.6 g. Sertie de 16 diamants de taille brillant, au total 2.24 ct, qualité FVVS2 et d'un saphir de taille ovale, 3.75 ct.
Description EN
Beschrijving NL
Description FR