LOT 33
Saladecouvert 925 gemerkt met getordeerde steel, decor van flora, fauna en hoornen heft.
Conditie: sporen van gebruik en restauratie rand bak lepel.
25 Oct 2021
Netherlands, Middelburg
25 Oct 2021
Netherlands, Middelburg