Salvador DALI (1904-1989)
Description:
Salvador DALI (1904-1989)
Bullfighter.
Lithograph, signed and numbered 239/300.
Stierenvechter.
Lithografie, getekend en genummerd 239/300.
Provenance: Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen
No auction fees to pay, geen veilingkosten te betalen
Opbrengst 100% voor het project Dimensions: 98 x 78 cm
Description:
Salvador DALI (1904-1989)
Bullfighter.
Stierenvechter.