LOT 1077
Sánchez Navarro, Vicente (1926 - 2077), "El primer par"
Sánchez Navarro, Vicente (1926 - 2077), "El primer par", Öl/Lw., li. u. benannt u. sign.,
ca. 24 x 33 cm, PP, hinter Glas gerahmt.
04 Dec 2021
Germany, Mainz Kastel