Sándor Beregi (1876-1943)
MUKAČEVO
Olej na plátně, adjustované na kartonu, 47x40 cm, sign. a zn. vpravo dole "S. Beregi Mukačevo".
Stav A.
Sándor Beregi - malíř pocházející ze Zakarpatské oblasti. Maloval portréty či krajinomalby. Působil v Užhorodě a Miškolci. S největší pravděpodobností zahynul v koncentračním táboře.
English Title:
Sándor Beregi (1876-1943)
English Description:
MUKACHEVO
Oil on canvas, mounted on board, 47x40 cm, signed and titled lower right "S. Beregi Mukačevo".
Condition A.
Deutsch Title:
Sándor Beregi (1876-1943)
Deutsch Description:
MUNKATSCH
Öl auf Leinwand, adjustiert auf Karton, 47x40 cm, sign. und gez. rechts unten "S. Beregi Mukačevo".
Zustand A.
MUKAČEVO
Stav A.
English Title:
Sándor Beregi (1876-1943)
English Description:
MUKACHEVO
Condition A.
Deutsch Title:
Sándor Beregi (1876-1943)
Deutsch Description:
MUNKATSCH
Zustand A.