LOT 1000
Sanizade Mehmed Ataullah Efendi.
Hamse-i Sanizade. 3 Tle. in 1 Bd. Istanbul, Tabhane-yi Sahane / Dar üt-Tibaat ül-Amire (Kaiserliche Medizinschule). A.H. 1235 (= 1820). Kl.Fol. Mit 57 Kupfertaf. (num. 1-47 u. 47-56, 1 beids. bedr.). 80 S., 2 Bl., 125 (von 131) S., 39, 283 S. Hldr. d. 20. Jh.
06 May 2021
Germany, Pforzheim