LOT 42
Sara Johanna Strumphler (1877-1938) (2x), Twee jongensportretten
Sara Johanna Strumphler (1877-1938) (2x)
Twee jongensportretten
beide gesigneerd
1x pastel op papier, ovaal, 43x34,5 cm en 1x olieverf op doek, 52x44 cm
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Twee jongensportretten
beide gesigneerd
25 Mar 2024
Netherlands, Hague