LOT 5146
Schilderij: kleurrijke voorstelling van boten in een haven, olieverf op doek, gesigneerd L. Saurin, later gedateerd met pen 1966, 46 x 61 cm
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht