LOT 25
Schilderij: landschap met molen bij ondergaande zon, olieverf op doek, eerste kwart 20e eeuw -39 x 59,5 cm, beschadigingen-
22 Jun 2021
Netherlands, IJsselstein
22 Jun 2021
Netherlands, IJsselstein