LOT 494
Art & Antiques
Schilderij: piëta, olieverf op doek, niet gesigneerd, 17e eeuw, verso toegeschreven aan Frans Francken de jongere -gedoubleerd-, 47 × 35 cm
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht