Schilderij: piëta, olieverf op doek, niet gesigneerd, 17e eeuw, verso toegeschreven aan Frans Francken de jongere -gedoubleerd-, 47 × 35 cm

21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht

21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht