LOT 439

Schouwklok. Louis XV stijl. Ca. 1880. Verguld brons. Op sokkel. In staat van werking. Herkomst: Segers, Antwerpen

Description EN
Mantelpiece clock. Louis XV style. C. 1880.
Gilted bronze. On stand. In working order.
Provenance:
Segers, Antwerp, 1.3.1973, as dating from 1830

Beschrijving NL
Schouwklok. Louis XV stijl. Ca. 1880.
Verguld brons. Op sokkel. In staat van werking.
Herkomst:
Segers, Antwerpen, 1.3.1973, als daterend uit 1830

Description FR
Pendule de cheminée. De style Louis XV. Ca. 1880.
Bronze doré. Sur socle. En état de marche.
Provenance:
Segers, Anvers, 1.3.1973, comme datant de 1830

07 Oct 2021
Belgium, Antwerp

Description EN
Provenance:

Beschrijving NL
Herkomst:

Description FR
Provenance:

07 Oct 2021
Belgium, Antwerp