Schouwklok. Restauration/ Louis Philippe periode. Decor van Hercules op rots. Verguld en bruin gepatineerd brons.
Description EN
A restoration/ Louis Phlippe period mantelpiece clock.
Decoration of Hercules on a rock.
Gilt and brown patinated bronze.
Beschrijving NL
Schouwklok. Restauration/ Louis Philippe periode.
Decor van Hercules op rots.
Verguld en bruin gepatineerd brons.
Description FR
Pendule de cheminée. Epoque Restauration/ Louis Philippe.
Décor d'Hercule au repos.
Bronze doré et à patine brune.
Description EN
Beschrijving NL
Decor van Hercules op rots.
Description FR
Décor d'Hercule au repos.