Schrijfdoos. Anglo-Indian. Ca. 1800. Gezwart hout, wortelnootfineer, bruin getinte schildpadschelp, ivoor en
Description EN
An Anglo-Indian writing box. C. 1800.
Ebonised wood, burwood veneer, brown tainted tortoiseshell, ivory and silver.
Ivory borders with floral motifs. The lid decorated in the center with a depiction of a harnessed Indian elephant.
Traces of use.
Beschrijving NL
Schrijfdoos. Anglo-Indian. Ca. 1800.
Gezwart hout, wortelnootfineer, bruin getinte schildpadschelp, ivoor en zilver.
Ivoren boorden met plantaardige motieven. Op deksel in het midden motief van een opgetuigde Indische olifant.
Gebruikssporen.
Description FR
Coffret de courtoisie. Anglo-indien. Ca. 1800.
Bois noirci, placage de ronce de noyer, écaille teinté brune, ivoire et argent.
Bords en ivoire à décor de motifs végétaux. Sur le couvercle au centre motif d'un éléphant de l'Inde.
Traces d'usure.
Size: 13 x 39 x 29 cm
Description EN
Traces of use.
Beschrijving NL
Gebruikssporen.
Description FR
Traces d'usure.
Size: 13 x 39 x 29 cm