LOT 152
Sculpture en relief : Christ à la couronne... - Lot 152 - MJV Soudant
Sculpture en relief : Christ à la couronne d’épine en bois sculpté et polychromé. Epoque XVIIIème siècle Ht : 36 cm.
NL: Reliëfbeeld: Christus met de doornenkroon in gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout. Periode 18e eeuw Hoogte: 36 cm.
23 Jan 2022
Belgium, Gerpinnes