Sculptures
Lot 10231 Sculptures
Description
Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975): Lepkefogó. Patinázott bronz, jelzett, sérült márvány talapzaton 30,5 cm
Lot 10231 Sculptures
Description