Sculptures

Lot 10233 Sculptures

Description

Szervátiusz JenŠ(1903-1984): Férfi arc (à narckép). Faragott fa, jelzett "Szervátiusz 1936", 62 cm Kis kopásnyomokkal. / Carved wood, signed

04 May 2024
Hungary, Budapest

Lot 10233 Sculptures

Description

04 May 2024
Hungary, Budapest