Sculptures
Lot 10233 Sculptures
Description
Szervátiusz JenŠ(1903-1984): Férfi arc (à narckép). Faragott fa, jelzett "Szervátiusz 1936", 62 cm Kis kopásnyomokkal. / Carved wood, signed
Lot 10233 Sculptures
Description