Sculptures
Lot 10235 Sculptures
Description
Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975): FürdŠzŠnŠ. Patinázott bronz, márvány talapzaton. Jelzett, 1/9 darabszám megjelöléssel, minimális kopottsággal, m: 34,5 cm KIZà Rà LAG SZEMà LYES à TVà TEL, NEM POSTà ZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Lot 10235 Sculptures
Description