Sculptures

Lot 11454 Sculptures

Description

Bátai István Mózes: Objet trouvé kompozà ció (cà m nélkül). Formált és alakra vágott vasformák, fatáblára applikálva. Jelezve balra fent: "I. Mozés". Fatáblán sérüléssel, 45,5x70 cm

04 May 2024
Hungary, Budapest

Lot 11454 Sculptures

Description

04 May 2024
Hungary, Budapest