Sculptures
Lot 11454 Sculptures
Description
Bátai István Mózes: Objet trouvé kompozà ció (cà m nélkül). Formált és alakra vágott vasformák, fatáblára applikálva. Jelezve balra fent: "I. Mozés". Fatáblán sérüléssel, 45,5x70 cm
Lot 11454 Sculptures
Description