Sculptures
Lot 11467 Sculptures
Description
Goldscheider Kalapos hölgy büszt. cca 1850, Ausztria, festett terrakotta, fa talapzaton, jelzett, kis sérülésekkel, m: 54 cm
Lot 11467 Sculptures
Description