LOT 581
Auction 31 Part
Scultura
Budai
Bronzo dorato
Cina, Dinastia Qing, XIX secolo
h 24,5 cm
A Sculpture
Budai
Gilt bronze
China, Qing Dynasty, 19th century
h 24,5 cm
14 May 2024
Italy, Milan
Scultura
Budai
Bronzo dorato
h 24,5 cm
A Sculpture
Budai
Gilt bronze
h 24,5 cm
14 May 2024
Italy, Milan