LOT 111

Scuola Fiamminga del XVII secolo

"Madonna orante"
Olio su rame
Flemish School of the 17th century
"Praying Madonna"
Oil on copper
29 x 23 cm

19 Apr 2021
Italy, Milan

"Madonna orante"
Olio su rame
"Praying Madonna"
Oil on copper
29 x 23 cm

19 Apr 2021
Italy, Milan