LOT 21

Scuola dell'Italia centrale sec. XVII

ANNUNCIAZIONE

olio su rame, cm 28,5x23

Central Italian school, 17th century

THE ANNUNCIATION

oil on copper, cm 28,5x23

«RTF to HTML .Net»

13 Apr 2021
Italy

ANNUNCIAZIONE

olio su rame, cm 28,5x23

THE ANNUNCIATION

oil on copper, cm 28,5x23

«RTF to HTML .Net»

13 Apr 2021
Italy