LOT 111
Scuola dell'Italia meridionale, sec. XVII
FILOSOFO
olio su tela, cm 65,5x73
South Italian school, 17th
A PHILOSOPHER
oil on canvas, cm 65,5x73
«RTF to HTML .Net»
13 Apr 2021
Italy
FILOSOFO
olio su tela, cm 65,5x73
South Italian school, 17th
A PHILOSOPHER
oil on canvas, cm 65,5x73
«RTF to HTML .Net»
13 Apr 2021
Italy