LOT 115
Scuola emiliana, sec. XVII
PROFILO FEMMINILE
olio su tela, cm 62,5x51
Emilian school, 17th century
FEMALE PROFILE
oil on canvas, cm 62,5x51
«RTF to HTML .Net»
13 Apr 2021
Italy
Scuola emiliana, sec. XVII
PROFILO FEMMINILE
olio su tela, cm 62,5x51
Emilian school, 17th century
FEMALE PROFILE
oil on canvas, cm 62,5x51
«RTF to HTML .Net»
13 Apr 2021
Italy