LOT 115

Scuola emiliana, sec. XVII

PROFILO FEMMINILE

olio su tela, cm 62,5x51

Emilian school, 17th century

FEMALE PROFILE

oil on canvas, cm 62,5x51
«RTF to HTML .Net»

13 Apr 2021
Italy

Scuola emiliana, sec. XVII

PROFILO FEMMINILE

olio su tela, cm 62,5x51

Emilian school, 17th century

FEMALE PROFILE

oil on canvas, cm 62,5x51
«RTF to HTML .Net»

13 Apr 2021
Italy