LOT 122 *
Scuola emiliana, sec. XVII
SCENA DI BATTAGLIA
olio su tela, cm 83,5x101,5
Emilian school, 17th century
BATTLE SCENE
oil on canvas, cm 83,5x101,5
«RTF to HTML .Net»
13 Apr 2021
Italy
Scuola emiliana, sec. XVII
SCENA DI BATTAGLIA
olio su tela, cm 83,5x101,5
Emilian school, 17th century
BATTLE SCENE
oil on canvas, cm 83,5x101,5
«RTF to HTML .Net»
13 Apr 2021
Italy