LOT 177
Scuola fiamminga sec. XVI
SAN GEROLAMO
olio su tavola, cm 61,5x45
Flemish school, 16th century
SAINT JEROME
oil on panel, cm 61,5x45
«RTF to HTML .Net»
13 Apr 2021
Italy
Scuola fiamminga sec. XVI
SAN GEROLAMO
olio su tavola, cm 61,5x45
Flemish school, 16th century
SAINT JEROME
oil on panel, cm 61,5x45
«RTF to HTML .Net»
13 Apr 2021
Italy