LOT 74
SCENA DI PAESE
olio su tavola, cm 27x40,5, in cornice
Flemish school, 17th century
TOWN SCENE
oil on panel, cm 27x40,5, in a frame
16 Jan 2020
Italy
SCENA DI PAESE
Flemish school, 17th century
TOWN SCENE
16 Jan 2020
Italy