LOT 0112
Scuola fiamminga sec.XVI (Jan Van Ballen) "Scena
Scuola fiamminga sec.XVI (Jan Van Ballen) "Scena mitologica" olio su rame
cm. 100x75
27 Sep 2021
Italy, Genoa
cm. 100x75
27 Sep 2021
Italy, Genoa