LOT 32

Scuola fiamminga, sec.XVIII

DUE FIGURE

olio su tavoletta, cm 7,5x5,1

Flemish school, 18th century

TWO FIGURES

oil on panel, 7,5x5,1 cm

01 Dec 2020
Italy

Scuola fiamminga, sec.XVIII

DUE FIGURE

olio su tavoletta, cm 7,5x5,1

Flemish school, 18th century

TWO FIGURES

oil on panel, 7,5x5,1 cm

01 Dec 2020
Italy