LOT 32
Scuola fiamminga, sec.XVIII
DUE FIGURE
olio su tavoletta, cm 7,5x5,1
Flemish school, 18th century
TWO FIGURES
oil on panel, 7,5x5,1 cm
01 Dec 2020
Italy
Scuola fiamminga, sec.XVIII
DUE FIGURE
olio su tavoletta, cm 7,5x5,1
Flemish school, 18th century
TWO FIGURES
oil on panel, 7,5x5,1 cm
01 Dec 2020
Italy