LOT 137
Scuola francese, sec. XVIII
Scuola francese, sec. XVIII
CAMPO MILITARE
olio su tela, cm 76x94
French school, 18th century
MILITAR CAMP
oil on canvas, cm 76x94
«RTF to HTML .Net»
05 Oct 2021
Italy
Scuola francese, sec. XVIII
CAMPO MILITARE
olio su tela, cm 76x94
French school, 18th century
MILITAR CAMP
oil on canvas, cm 76x94
«RTF to HTML .Net»
05 Oct 2021
Italy