LOT 128
Scuola italiana, sec. XVII
Scuola italiana, sec. XVII
SCENA DI BATTAGLIA
olio su tela, cm 67x85,5
Italian school, 17th century
BATTLE SCENE
oil on canvas, cm 67x85,5
«RTF to HTML .Net»
05 Oct 2021
Italy
Scuola italiana, sec. XVII
SCENA DI BATTAGLIA
olio su tela, cm 67x85,5
Italian school, 17th century
BATTLE SCENE
oil on canvas, cm 67x85,5
«RTF to HTML .Net»
05 Oct 2021
Italy