LOT 100
Scuola napoletana sec. XVII
CROCIFISSIONE
olio su tela ,cm 75x63
Neapolitan school, 17th century
CRUCIFIXION
oil on canvas, cm 75x63
«RTF to HTML .Net»
13 Apr 2021
Italy
Scuola napoletana sec. XVII
CROCIFISSIONE
olio su tela ,cm 75x63
CRUCIFIXION
oil on canvas, cm 75x63
«RTF to HTML .Net»
13 Apr 2021
Italy