LOT 51
Scuola napoletana, sec. XVIII
SACRA FAMIGLIA
olio su tela, cm 40x34
Neapolitan school, 18th century
THE HOLY FAMILY
oil on canvas, cm 40x34
03 Mar 2020
Italy, Florence
Scuola napoletana, sec. XVIII
SACRA FAMIGLIA
olio su tela, cm 40x34
THE HOLY FAMILY
oil on canvas, cm 40x34
03 Mar 2020
Italy, Florence