LOT 163
Scuola romana, sec. XVII
RITRATTO MASCHILE
olio su tela, cm 54x42
Roman school, 17th century
MALE PORTRAIT
oil on canvas, cm 54x42
«RTF to HTML .Net»
13 Apr 2021
Italy
Scuola romana, sec. XVII
RITRATTO MASCHILE
olio su tela, cm 54x42
Roman school, 17th century
MALE PORTRAIT
oil on canvas, cm 54x42
«RTF to HTML .Net»
13 Apr 2021
Italy