LOT 33

Scuola romana, sec. XVIII

Scuola romana, sec. XVIII

SACRA FAMIGLIA

olio su tela, cm 57x100

Roman school, 18th century

HOLY FAMILY

oil on canvas, cm 57x100
«RTF to HTML .Net»

05 Oct 2021
Italy

Scuola romana, sec. XVIII

SACRA FAMIGLIA

olio su tela, cm 57x100

Roman school, 18th century

HOLY FAMILY

oil on canvas, cm 57x100
«RTF to HTML .Net»

05 Oct 2021
Italy