LOT 33
Scuola romana, sec. XVIII
Scuola romana, sec. XVIII
SACRA FAMIGLIA
olio su tela, cm 57x100
Roman school, 18th century
HOLY FAMILY
oil on canvas, cm 57x100
«RTF to HTML .Net»
05 Oct 2021
Italy
Scuola romana, sec. XVIII
SACRA FAMIGLIA
olio su tela, cm 57x100
Roman school, 18th century
HOLY FAMILY
oil on canvas, cm 57x100
«RTF to HTML .Net»
05 Oct 2021
Italy