LOT 5
Scuola veneta, sec. XVI
SAN PAOLO
olio su tavola, cm 47x39
Venetian school, 16th century
SAINT PAUL
oil on panel, cm 47x39
«RTF to HTML .Net»
13 Apr 2021
Italy
Scuola veneta, sec. XVI
SAN PAOLO
olio su tavola, cm 47x39
Venetian school, 16th century
SAINT PAUL
oil on panel, cm 47x39
«RTF to HTML .Net»
13 Apr 2021
Italy