LOT 40
Scuola veneta sec. XVI
Scuola veneta sec. XVI
SACRA FAMIGLIA
olio su tela, cm 87x121
Venetian school, 16th century
HOLY FAMILY
oil on canvas, cm 87x121
«RTF to HTML .Net»
05 Oct 2021
Italy
Scuola veneta sec. XVI
SACRA FAMIGLIA
olio su tela, cm 87x121
Venetian school, 16th century
HOLY FAMILY
oil on canvas, cm 87x121
«RTF to HTML .Net»
05 Oct 2021
Italy