LOT 158347-1

Sekstant
Heath & Co., London. Tidlig 1900-tallet.
Gradskiven med gravert merking: "Heath & Co., Ltd Crayford London - Made for F.S. Smith & Son, Southampton".
Med tre ulike okularer.

I original kasse. Kassen med sertifikat datert 1914 montert innvendig i lokket.
Kassen med merking "Bell" Pattern Mark III utvendig.
Merknad:
Betydelig aldersrelatert slitasje.
Ettersyn anbefales.

02 May 2024
Norway, Fornebu

Sekstant
Med tre ulike okularer.

Merknad:
Ettersyn anbefales.

02 May 2024
Norway, Fornebu