LOT 7469
Aprilveiling 2024
Set Chin. kop + schotels (4x)
Set van vier 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Familie Rose, floraal/vogel decor. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 5,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
18 Apr 2024
Netherlands, Enschede
18 Apr 2024
Netherlands, Enschede