Set van 5 Kang Xi borden Ø 21,7 cm.

Set van vijf 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi borden met vogels in landschap decor + bodemmerk. Twee borden goed. Twee borden met haarlijn. Eén bord met chip. Afmeting: Ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.

18 Apr 2024
Netherlands, Enschede

18 Apr 2024
Netherlands, Enschede