LOT 792

Set van Rosenthal Studio Linie jaren '80 vintage porseleinen broche en manchetknopen.

Ontworpen door Barbara Brenner. Met geelgoud vergulde details. Meesterteken: Rosenthal studio-linie, B. Brenner. Duitsland, Jaren '80. LxB broche: 5,7 x 6,4 cm, LxB manchetknopen: 3,5 x 1,5 cm. Gewicht: 26 gram.

02 Dec 2021
Netherlands, Klaaswaal

02 Dec 2021
Netherlands, Klaaswaal