LOT 9
Sientje Mesdag-van Houten (1834-1909) , Stemmig avondgezicht van duinen en zee
Painter / Artist / School
Sientje Mesdag-van Houten (1834-1909)
Technique / Size
olieverf op paneel, 32x55 cm (met lijst: 57x77 cm)
Signature / Dating
gesigneerd met initialen 'SMvH' (linksonder)
Extra Text
Conditie: vernis vergeeld, oppervlaktevuil, verder goed
28 Mar 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
28 Mar 2023
Netherlands, Hague