LOT 13
Sierk Schröder (1903-2002), Badplaats op Kreta
Sierk Schröder (1903-2002)
Badplaats op Kreta
geisgneerd, gedateerd en geannoteerd (linksonder/rechtsonder)
potlood en aquarel op papier, 29x40 cm (met lijst: 53x63 cm)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Sierk Schröder (1903-2002)
Badplaats op Kreta
25 Mar 2024
Netherlands, Hague