LOT 10
Sierk Schröder (1903-2002), Moeder en kind
Sierk Schröder (1903-2002)
Moeder en kind
gesigneerd en gedateerd (rechtsonder)
rood krijt op papier, 56x45 cm (met lijst: 64x51 cm)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Sierk Schröder (1903-2002)
Moeder en kind
25 Mar 2024
Netherlands, Hague