LOT 11
Sierk Schröder (1903-2002), Schelpen
Sierk Schröder (1903-2002)
Schelpen
gesigneerd en gedateerd (linksonder)
potlood en aquarel op papier, 21x15 cm (met lijst: 50x40 cm)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Sierk Schröder (1903-2002)
Schelpen
25 Mar 2024
Netherlands, Hague